Güncel Group kurumsal kimliği ile gerçekleştirmekte olduğumuz Bağımsız Denetim, Danışmanlık ve Yeminli Mali Müşavirlik hizmetlerini ulusal ve uluslararası mevzuatlar başta olmak üzere mesleki etik ilkelerinden taviz vermeksizin gerçekleştirmekteyiz.

Bu kapsamda;

  • Hizmet kalitemizin müşterilerimizin beklentilerinin de üzerine çıkması için kurmuş olduğumuz ISO 9001:2015 Kalite ve ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemlerinin sürekli gelişim prensipleri doğrultusunda aynı şekilde ISO 9001:2015 Kalite standartları için de hizmet vereceğiz,
  • Bilgi Güvenliğini üst düzeyde tutmak üzere risklerimizi sürekli gözden geçirecek ve kabul edilebilir seviyenin üzerindekiler için gerekli kontrolleri uygulayacağız.
  • Hizmet kalitemizin sürdürülebilirliğini sağlamamızda en önemli faktör olan çalışanlarımızın bireysel gelişimlerine olanak sağlayacağız, kalite ve bilgi güvenliği konusunda bilinç düzeylerini arttırmak için gereken çalışmaları sürdüreceğiz.
  • Faaliyetlerimizi sürdürürken ülkemizde geçerli yasa ve yönetmeliklere tam olarak uyacağız.
  • Şirketimizin gelişimi için çalışırken, sosyal sorumluluklarımızı gerçekleştirerek ülkemizin gelişimine de katkıda bulunacağız.

Yönetim olarak Kalite ve Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimizin etkinliği ve sürekli gelişimi için gerekli tüm çalışmaları desteklemeyi ve kaynakları temin etmeyi taahhüt ederiz.

 

Yılmaz Sezer

Yönetim Kurulu Başkanı

10.05.2018

Rev.01